Fotograf ślubny Olsztyn | Anna & Rafał (Restauracja Przystań)

Anna & Rafał

Fotograf ślubny Olsztyn

Fotograf ślubny Olsztyn. Ślub Ani i Rafała zapowiadał się obiecująco. Ciepłe piątkowe popołudnie. Miałem wrażenie, że jest niedziela i poczucie, że idę raczej na rodzinny spacer niż na ślub. Ale to ostatni ciepły Wrześniowy dzień. Ania i Rafał idealnie wstrzelili się z terminem. We wrześniu 2018r. zrobiłem siedem reportaży i wszyscy mieli ładną pogodę. Zdarzały się pochmurne i wietrzne dni, ale nikt nie uświadczył deszczu. Każda para chciała by mieć ładną pogodę na swoim ślubie i często zdarza się, że to właśnie idealne warunki na dworze są kluczowym elementem wpływającym na atmosferę PM i zaproszonych gości.

Przygotowania odbyły się w rodzinnym domu Rafała. Stąd też mieliśmy blisko do kościoła. PM na przygotowania wybrał nietypowe miejsce. Wielu facetów marzy o takim miejscu, w którym można się zrelaksować i dobrze bawić. Kiedy jest możliwość to staram się urozmaicać zdjęcia o jakieś nietypowe miejsca. Czasem przygotowania organizuje w ogrodzie i finalny efekt jest o wiele lepszy w odbiorze niż np. w pokoju gościnnym. Zauważyłem, że PM dosyć często wybierają takie miejsca jakie widzieli np. na zdjęciach u kogoś z rodziny czy też kolegów. Ale uważam, że czasem warto zrobić coś nietypowego. Czasami mały ogródek obok domu może posłużyć na przygotowania i wcale nie potrzeba do tego wiele miejsca. Wystarczy zastosować odpowiedni obiektyw i można uzyskać naprawdę fajną estetykę.

Ania ubierała się na górze razem ze swoją świadkową. Delikatne światło wpadające do pokoju budowało fajny klimat. Lubię takie stonowane fotografie. Zauważyłem, że w post produkcji często dostosowuje tony do danej osoby i jej charakteru. Robię to trochę nieświadomie.

Po przygotowaniach ruszyliśmy do kościoła. Było niedaleko więc miałem okazję się trochę rozejrzeć. Wnętrze budynku zrobiło na mnie mega, pozytywne wrażenie. Jasne wnętrze kościoła i białe ściany. Lubię fotografować w takich wnętrzach. Uzyskanie estetyki w takim miejscu to po prostu bajka.

fotograf ślubny olsztyn
fotograf ślubny olsztyn
fotograf na wesele Olsztyn
fotograf ślubny Olsztyn

Comments are closed.