Jestem mieszkanką Żarowa, od 16 lat spotykam się z Państwem w Saloniku Prasowym w Polomarkecie. Jestem osobą odpowiedzialną i pracowitą.

Lubię rozmawiać z ludźmi i umiem słuchać, dzięki czemu wiem z jakimi problemami borykają się mieszkańcy mojego okręgu wyborczego. W minionym roku obdarzyliście mnie Państwo zaufaniem i powierzyliście mi funkcję Radnej Rady Miejskiej w Żarowie.

Dzięki współpracy i zaangażowaniu, w naszym okręgu wyborczym przez ten rok mojej pracy już wiele się zmieniło. Nastąpiła wymiana nawierzchni chodnika przy ulicy Łokietka, nasadziliśmy 20 nowych drzew na placu zabaw (wiśnie japońskie i jarzębiny kolumnowe), które zmienią go w zieloną.oazę, zwiększyliśmy bezpieczeństwo pieszych poprzez poprawę widoczności na przejściach przy ulicach Łokietka i Chrobrego, przeprowadziliśmy kosmetyczne przycięcie drzew na parkingu przy ulicy Łokietka 2.

Dziś ponownie proszę Państwa o zaufanie. Wiem, że jest jeszcze wiele możliwości do wykorzystania w celu poprawy jakości życia na naszym osiedlu. Zapewniam, że będę pracować z takim samym zaangażowaniem jak do tej pory, aby nam wszystkim żyło się coraz lepiej.

W nadchodzącej kadencji moje plany w okręgu nr 3 obejmują

  • wymianę nawierzchni chodnika przy ul. Łokietka (po przeciwnej stronie)
  • doświetlenie przejść dla pieszych na ul. Chrobrego
  • przebudowę placu zabaw, tworząc przestrzeń dla całych rodzin – od dzieci po dorosłych, łącząc zabawę z dbaniem o zdrowie
  • utworzenie przejścia dla pieszych prowadzącego w stronę cmentarza
  • doświetlenie odcinka drogi między apteką a cmentarzem