Agnieszka & Daniel | sala weselna Jakub | Mazury

Sala weselna Jakub Mazury

Ślub Agnieszki I Daniela odbył się na początku września, lubię fotografować śluby o tej porze roku, ponieważ temperatura jest sprzyjająca nie tylko dla całej obsługi, ale również dla PM oraz gości. Przygotowania Agnieszki odbyły się w domu jej rodziców i już na początku spotkania wiedziałem, że atmosfera będzie luźna. W pracy fotografa ślubnego dobry kontakt z PM jest jednym z ważniejszych czynników który ma wpływ na jakość materiału, ponieważ PM nie czuje wtedy dyskomfortu związanego z obecnością fotografa czy filmowca.

Fotograf ślubny Giżycko

Po błogosławieństwie udaliśmy się do kościoła w Pozezdrzu. Przy pierwszym spotkaniu z PM zasugerowałem, aby jeżeli to możliwe zmienili wcześniej wybrany kościół, ponieważ jak to stwierdził ksiądz „w tym kościele odbywa się więcej pogrzebów niż ślubów” jak również dawno nie było tam żadnego remontu co przełoży się później na odbiór zdjęć. No i posłuchali mnie. Koledzy z pracy Daniela zrobili szpaler co również fajnie wygląda, a całe wejście i wyjście nabrało więcej dostojności. Takie inicjatywy w służbach mundurowych świadczą o zażyłości i wsparciu ze strony kolegów z pracy i to jest fajne.

fotograf ślubny Giżycko

Przyjęcie odbyło się w sali weselnej Jakub w Kruklankach. Klimatyczne miejsce położone To mój trzeci ślub w 2018r w tym miejscu i zawsze chętnie tam wracam. Ta sala ma swój klimat.

Pierwszy taniec PM był totalnym odjazdem, byłem w szoku, że tak fajnie współgrały kroki, choreografia i to że oboje byli w siebie wpatrzeni. Na sesji plenerowej opowiadałem im jak dziewczyny stojące za mną powtarzały „ty widziałaś, jak ją podniósł? Jak piórko” Okazało się, że Agnieszka i Daniel sami wymyślili choreografię.

sala weselna Jakub mazurySala weselna Jakub mazury